Tanıtım Materyalleri

Katalog, broşür, insört, föy, ambalaj, etiket, tasarımı, fotoğraf çekimi çalışmaları.

Katalog
Tasarımı

Firmanızı yansıtan katalog tasarımları

Firmanızın ve markanızın her türlü ürün, hizmet ve çalışma projelerini kurumsal kimlik bütünlüğünde modern, özgün bir tasarımla katalog veya kreatif katalog tasarımlarınızı hazırlıyoruz. Marka bütünlüğünüzü koruyarak, kaliteli mataryallerle okunabilirlik düzeyi yüksek olan kurumsallığınıza uygun olmasını sağlıyoruz.

Broşür
Tasarımı

Ürün ya da hizmetleri en kısa yoldan hedefine ulaştırıyoruz

Ürün yada hizmetlerinizi en kısa yoldan hedefine ulaştıracak broşür tasarımlarınızı en etkili metodlarla hazırlıyoruz. Broşürlerinizi hazırlarken hedefine uygun, dikkat çekici, hatırlanabilir ve kaliteli olmasına özen gösteriyoruz.

İnsört ve
Föy Tasarımı

İndirimli ürünleri ve kampanyaları en iyi şekilde müşteriye ulaştırma çözümleri

Firmaların kendilerini anlatma sürecinde pek çok alana ve frekansa ihtiyacı vardır. İndirimli ürünlerini, kampanyalarını, şirket bilgilerini müşterilerine duyurmak ve tanıtmak ihtiyaçları olacaktır. Tanıtımı hızlı, özgün tasarımı olan, maliyet dostu insört ve föylerinizi yenilikçi ve özgün olarak hazırlıyoru

Ambalaj ve
Etiket Tasarımı

Ürünü en iyi anlatan ambalaj tasarımları

Firmanızın ambalaj ve etiketlerini kurumsal kimliğinize uygun sektörünüzün trendlerini takib ederek kaliteli, etkin, kullanışlı, ayırt edici ve çevreci olarak hazırlıyoruz.

Fotoğraf
Çekimi

Profesyonel ve kaliteli fotoğraf çekimleri

Güçlü bir anlatımın olması için görselliğin önemi çok büyüktür. Kullanılacak mataryallerde kaliteli, estetik, konsepti olan fotoğraflarada ihtiyaç vardır. Ürünlerinizin, fabrikalarınızın, tesislerinizin, iç ve dış mekanlarınızın katalog ve web sitenizde daha güçülü görüntülenmesi için fotoğraf çekimlerinizi profesyonelce yapıyoruz.