Promosyon

Yılbaşı, fuar, ajanda ve takvim tasarım çalışmaları.

Promosyon
Tasarımları

Satış gücünüzü arttırmak ve tekrarını sağlamak için promosyonlar

Satış gücünüzü arttırmak, satışlarınızın tekrarını sağlamak, hedef kitlenin dışına çıkarak daha geniş kitlelere hitap etmek, dikkat çekerek müşterinin ilgisini uyandırmak, kullanıcı veya müşterileri ayırt etmek, aracı kurum ve kuruluşların desteklerini sağlamak için kurumsal çizginizi bozmadan promosyon ürünlerinizi belirleyip tasarımlarını yapıyoruz. A’dan Z’ye tüm hizmetleri tek çatı altında toplayan yenilikçi bir tasarım ve uygulama merkezi olan hamle tasarım yeni yıl planlamanızda ve fuar hazırlıklarınızda kurumsallığınıza uygun promosyon tasarımlarınızıda sizlerle birlikte yapar.

Ajanda ve Defter
Tasarımı

Marka bilinirliğini artıran defter ve ajandalar

Teknolojinin tüm dijital imkanlarının yanında basılı ajanda ve defter kullanımlarının iş hayatındaki önemini biliyoruz. Güzel tasarımlı bir ajanda, sürekli taşınan bir defter markaların bilinirliği için artı bir değerdir. Sürdürülebilir ve akılda kalıcı tasarımlarla karkanızı geleceğe taşıyoruz.

Takvim
Tasarımı

12 ay boyunca hedef kitlenizin gözünün önünde olacaksınız

Sektörde anlık değil uzun zaman dilimlerine yayılabilen, sürdürülebilir tasarımlarla akılda kalıcı çalışmalar yapıyoruz. 12 ay boyunca hedef kitlenizin gözünün önüde duracak olan takviminiz şık olması ve gelecekteki sürecede hitap etmesi gereklidir. Duvar, masa ve cep takvimlerinizin görsel kullanımları için konsepte uygun profeyonel fotoğraf çekimleride yaparak tasarlıyoruz. Görsel uyum ve özgün tasarım her zaman bir adım öne geçiren faktörlerdendir.