Konsept Çalışmalar

Kampanya tasarımları, gazete-dergi ilan tasarımları, Outdoor ve Indoor tasarım çalışmaları.

Kampanya
Tasarımları

Size özel kampanyalar ile sizi daha çok kitleye duyuruyoruz

Hamle tasarım olarak firmanızın gereksinimlerine çözüm olacak kampanya tasarımlarını geliştirip sektördeki yerinizi hareketlendiriyoruz. Bütünleştirici bir konseptle hazırlanan kampanyaların istenilen sonuçlara ulaştıracağına inanıyoruz. Kampanya çizgisi oluşturulurken iki yönlü çalışılmalıdır. Hem ürünün özelliklerini hem de duygusal yollarla ürünün uzun vadede akılda kalıcılığını sağlamak gerekir. Her mecraya uygun, ayakları yere basan, tasarımların birbirleriyle örtüşen gerçekçi, çekici ve makul konseptleri birlikte hazırlayalım.

Gazete ve Dergi
İlan Tasarımları

Ürün ve hizmetlernizi tanıtımını basılı medyaya taşıyoruz

İhtiyaçlarınızı hedef çalışmalarımızla değerlendiriyor ürün veya hizmetlerinizi vitrine taşıyoruz. Sade ve sıra dışı tasarımlarımızla bütçe değerlendirmeside yaparak farklı konsept ve tarzlarda gazete ve dergi ilanlarınızı hazırlıyoruz. Hedef kitlenin belirlenmesi, ilanların yer alacağı mecralar ve bu mecralara göre boyutlandırılmasının yapılması, metinsel içerikleri sizlerle birlikte tecrübemizle hazırlayarak piyasadaki yerinize hareketlilik getirelim.

Outdoor
Tasarımlar

Sesinizi dış mekanlarda duyuruyoruz

Açık hava reklamlarının kurumsal ve güçlü firmalara katkısı oldukça fazladır. Dış mekanlarda da markanızı duyurabilmek adına açık hava reklam çözümlerinizi sade ve sıradışı tasarımlarımızla destekliyoruz. Ölçüler ve uygulanacak yerler nasıl olursa olsun kreatif ve tasarımı bir araya getirerek güzel neticeler alınacağına inanıyoruz.

Indoor
Tasarımlar

Kurumsal kimliğinize uygun iç mekan tasarımları

İhtiyacınız olan tüm iç mekan tasarımlarınızı belirleyeceğimiz konsept dahilinde kurumsal kimliğinize uygun olarak şekillendiriyoruz. Yenilikçi, modern düşünceler ve üretimlerle ihtiyaçlarınıza birlikte yön verelim.