Marka Kimliği

Logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, kurumsal kimlik kılavuzu,
marka ismi ve slogan oluşturma çalışmaları.

Logo
Tasarımı

Markanızı yansıtan en iyi logo tasarımları.

Hamle Tasarım olarak basit, akılda kalıcı, belli bir döneme ait olmayan, mesajını açık veren, amacına ​uygun olan, çok yönlü orijinal logonuzu gelin birlikte tasarlayalım.

Kurumsal Kimlik
Tasarımı

Markanızın kimliğini yansıtan tasarımlar.

Bir hikayesi olan, enejik, tutarlılık gösteren, sektöre bakış açınızı yansıtan, sürdürebilirliği olan kurumsal kimliğinizi A’dan Z’ye birlikte oluşturalım.

Kurumsal Kimlik
Kılavuzu

Markanızın yol haritasını çiziyoruz.

Markanızın ve ya firmanızın tüm materyallerini doğru ve etkin kullanarak yol haritanızı hazırlıyoruz. Logonuzdan renk kodlarınıza font seçiminden uygulamalardaki çizginize kadar tüm alanlarda markanızın değerini oluşturuyoruz. Kurumsal renklerinizi içeren, kapsayıcı, kalıcı ve dijital alanlarda paylaşılabilir olan kurumsal kimlik kılavuzunuzu birlikte hazırlayalım.

Marka, İsim
ve Slogan

Akılda kalıcı ve anlaşılır logolar

İşletmenizin en önemli değeri olan marka isminizi ve sloganınızı birlikte buluyoruz. Yatırımlarınızın hedefine ulaşmasını, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin doğru ve anlaşılır şekilde ifade edilebilmesi için marka isminde toplanması gerekmektedir. Gelin akılda kalıcı, ayırt edici, iyi anlaşılır ve bütünlük sağlayan markanıza uygun ismi ve sloganı birlikte bulalım.